SON DAKİKA

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

Renk uyumu olan huzurlu ve sakin bir ev ortamı için ev dekorsayonunda renk uyumu konusuna dikkat etmeniz gerekiyor. Uyumlu duvar renkleri ve uyumlu mobilyalar evinizde tatlı bir hava yaratacaktır.

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

Ev dekorasyonunda son yıllarda zıt ve birbiriyle bağlantılı olamayan renk ve mobilyalar sıkça kullanılıyor olsa da uyumlu renkler her zaman ilk sırada olacak gibi duruyor. Özellikle evinde sakin ve dingin bir hava yaratmak isteyenler tercihlerini yumuşak geçişli duvar renkleri ve mobilyalardan yana kullanıyor.

Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu ev dekorasyonunda renk uyumu 5a925a881a607

Evde Renk Uyumu

Evinizde kullanacağınız renkler sizin tarzınızı yansıtmalıdır. Aynı oda içerisinde duvar kağıdı ve boya kullanacaksanız ikisinin içindeki renklerin uyumlu tonlarda olmasına dikkat edin. Eviniz küçük ise daha geniş ve ferah gösterebilmek için pastel tonları tercih edebilirsiniz. Odanızı geniş gösterebilmek için ise aynı rengin farklı tonlarını kullanabilirsiniz. Evinizde farklı bir görünüm yaratmak istiyorsanız her oda da net renkleri kullanabilirsiniz. Hardal ve deniz mavisini tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Odanızın rengi çok açık rebk ise kullandığınız mobilyalarıda sade yada ahşap tercih ederek sakinliği koruyabilirsiniz. Yada kırmızı yada renkli yastık ve koltuklar ile farklı bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

22 Şubat 2018, 18:08

İdrar kaçırma nedir, idrar kaçırma tipleri nelerdir?

Antalya’nın Alanya ilçesinde, iki aracın kafa kafaya çarpıştığı kaza yürekleri ağza getirdi. Kazada araçlar hurda yığına dönerken, sürücüler ise kazadan burunları bile kanamadan kurtuldu.

Devamını Görüntüle