SON DAKİKA

Ev Detoksu Nedir?

Ev Detoksu Nedir?

Evinizdeki yaşam enerjisini yükseltmek için deneyebileceğiniz ev detoksu nedir? Evdeki enerjiyi değiştirmek için neler yapılmalı?

Ev Detoksu Nedir?

Evimizde zamanla değişiklik yapmak isteyebiliriz. Uzun süre değiştirilmeyen mobilyalar, aksesuarlar yada duvar renklerinde küçük değişiklikler yaparak evinizin yaşam enerjisini yükseltebilirsiniz. Günümüz ev detoksu ile evinizde kendinizi çok daha huzurlu hissedebilirsiniz. Bu yaz evinizde yepyeni bir hava yaratabilmeniz için size bir kaç tavsiye vermek istiyoruz.

Ev Detoksu Nedir?  Ev Detoksu Nedir? ev detoksu nedir 5a93ac3166a71

Ev Detoksu Nedir?

Ev Detoksu Önerileri

Kullanmadığınız ve gözünüzü yoran eşyalardan kurtulun. Evinizi boyamak ilk adım olabilir. Canlı renkler kullanabilirsiniz. Mutfak, yatak odası yada salon aynı renkte olmak zorunda değil. İstediğiniz alanlarda enerji yükseltecek renkleri kullanın. Bu enerjinizin yükselmesini sağlar. Yatak odasında çok fazla canlı renkler kullanmayın. Uykuya dalmanızı zorlaştırabilir. Koltuklarınızda sürekli aynı deseni görmekten sıkıldıysanız koltuklarınızı kaplatın yada üzerine size enerji verecek renk ve desende yeni örtüler alın. Yeni aksesuarlar edinin. Bu evde dolaşan enerjinin tazelenmesini sağlar. Atmaya kıyamadığınız eşyalarınıza minik dokunuşlar ile farklı bir görünüm kazandırın. Evinizin kokusunu değiştirin. Bu sizin eve girdiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Mart 2018, 23:01

TSK ve ÖSO Raco’ya girdi, Rejim bayrağını indirdi

Kadınların özellikle dikkat etmesi gereken ve en kısa sürede tedavi edilmesi gereken bir sağlık problemidir. Bir çok kadının şikayetçi olduğu genital uçuk hastalığı cinsel yolla bulaşan hastalıklar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kadınlarda rahim boynu gibi herhangi bir bölgeyi etkilemektedir. Genital uçuk nedir? Belirtileri nelerdir? gibi soruları Kadın Hastalıkları, Doğum, Tüp...

Devamını Görüntüle