SON DAKİKA

Eve Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eve Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerde ortaya çıkan böceklerden kurtulmak için kimyasal ilaçlama yapabilirsiniz. Peki eve böcek ilaçlaması yapılırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir biliyor musunuz? Ailenizin sağlığını koruyabilmek için bu uyarıları dikkate almalısınız.

Eve Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinize yerleşmiş olan küçük böceklerden doğal yöntemler ile kurtulmayı deneyip istediğiniz sonuca ulaşamamış olabilirsiniz. Kimyasal böcek ilaçları bu konuda ki en etkili çözümleri size sunar. Bu ilaçları kullanırken son derece dikkatli olmanız gerekiyor. İşte eve kimyasal ilaçlama yaparken dikkat etmeniz gerekenler.

Eve Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler eve bocek ilaclamasi yaparken dikkat edilmesi gerekenler 5a91b1b1a8924

Evde Böcek İlaçlaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizdeki böceğe uygun ilacı seçmelisiniz. Bu şekilde en etkili sonucu alırsınız. İlaçlama yaptıktan sonra odanın yada evin kapısını kapatın. Böcek ilacının kullanım talimatlarına uyun. İlaçlama yapılan alanın kapısını kapatın. Uygulama yaparken mutlaka maske, koruyucu gözlük ve eldiven kullanın. İlaçlama yaptıktan sonra giysilerinizi değiştirin. Ellerinizi bol su ile yıkayın. Cildinize ilaç geldiyse duş alın. İlacın üzerinde yazan saat dolduktan sonra odayı uzun süre havalandırın. Evinize kalıcı bir koku sinmemesi için kokusuz ilaçları tercih edin.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Mart 2018, 23:01

TSK ve ÖSO Raco’ya girdi, Rejim bayrağını indirdi

Yetenek Sizsiniz Türkiye 25.Bölüm izle 25 Eylül 2016

Devamını Görüntüle