SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

Hz. Nuh İHA(insansız hava aracı) ve CEP TELEFONU kullanıyormuş ?!?!

haha
Hz. Nuh İHA(insansız hava aracı) ve CEP TELEFONU kullanıyormuş ?!?!

Türk televizyonları gün geçmiyor ki yeni bir fikirle çalkalanmasın. Bu seferki çılgın iddia Hz. Nuh’un İHA (insansız hava aracı) kullandığı ve cep telefonunun olduğu. Doktor ünvanı olan ve soyadı ile çelişen kişi Yavuz Örnek.

TRT’de yayınlanan “Bilmek İstiyorum” isimli programda Yavuz Örnek hayal dünyasını anlatmış.

İlginç Anların Videosu Aşağıda

Hz. Nuh gemisine hayvanları doldurunca kendisine inanmayan oğluna telefonla ulaşmış gelmesini istemiş, insansız hava aracı ile etrafı kolaçan etmiş. Devletin kanalında, doktor sıfatı olan kişiler bu tarz söylemler yaparsa, çarşıda pazarda insanların hayal gücü nerelere kadar gider ötesini siz düşünün.

İŞİN ASLI AŞAĞIDAKİ TWİTTER’DA KANITLANMIŞTIR.

Hz. Nuh İHA(insansız hava aracı) ve CEP TELEFONU kullanıyormuş ?!?! hz.nuh cep telefonu kullanmıştır Hz. Nuh İHA(insansız hava aracı) ve CEP TELEFONU kullanıyormuş ?!?! screenshot 2

Hz. Nuh İHA(insansız hava aracı) ve CEP TELEFONU kullanıyormuş ?!?!

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Aralık 2017, 22:23

Şu araların fenomen dizisi Çukur ve o dizinin ana karakterlerinden İdris Koçovalı, namı-diyar İdris Baba meğer Cennet Mahallesinde de rol alıyormuş.

haha
İdris Koçovalı; Cennet Mahallesindeki Remzi mi?

Şu araların fenomen dizisi Çukur ve o dizinin ana karakterlerinden İdris Koçovalı, namı-diyar İdris Baba meğer Cennet Mahallesinde de rol alıyormuş. Bu iddia twitterda kısa sürelide olsa tartışıldı. İlk duyduğumda bende şaşırmıştım ama İdrid Baba yani Ercan Kesal üstadın bıyıklı halide Cennet Mahallesindeki Rüstem karakterine benzemiyor demek o kadar kolay...

Devamını Görüntüle