SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

İdris Koçovalı Cennet Mahallesinde Oynadı mı?

Şu araların fenomen dizisi Çukur ve o dizinin ana karakterlerinden İdris Koçovalı, namı-diyar İdris Baba meğer Cennet Mahallesinde de rol alıyormuş.

haha
İdris Koçovalı Cennet Mahallesinde Oynadı mı?

Şu araların fenomen dizisi Çukur ve o dizinin ana karakterlerinden İdris Koçovalı, namı-diyar İdris Baba meğer Cennet Mahallesinde de rol alıyormuş. Bu iddia twitterda kısa sürelide olsa tartışıldı. İlk duyduğumda bende şaşırmıştım ama İdrid Baba yani Ercan Kesal üstadın bıyıklı halide Cennet Mahallesindeki Rüstem karakterine benzemiyor demek o kadar kolay olmasa gerek.

İdris koçovalı cennet mahallesinde oynadı mı? İdris Koçovalı; Cennet Mahallesindeki Remzi mi? idris baba

Yukarıdaki görsel Çukur dizisinden bir görüntü, İdris Babamız Dostlar kahvehanesinin önünde poz vermiş. Son derece sert bakışlar ve dik duruşu ile diziyi bu kadar sevdiren, baba duruşunun nasıl olduğunu çakma mafya dizilerine yeniden öğreten bir betimleme.

Şimdi de Cennet Mahallesindeki Rüstem karakterine bakalım. 

İdris koçovalı cennet mahallesinde oynadı mı? İdris Koçovalı; Cennet Mahallesindeki Remzi mi? rustem

Bu iddiayı ilk kim ortaya koydu bilmiyorum ancak güzel bir benzerlik yakalamış, sahtede olsa kısa süreli gündem yaratmış oldu.

Sonuç; Çukur dizisinin babası İdris Baba Ercan Kesal‘dır. Cennet Mahallesindeki Rüstem karakteri ise Melih Çardak‘tır.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Ocak 2018, 22:46

Hz. Nuh İHA(insansız hava aracı) ve CEP TELEFONU kullanıyormuş ?!?!

Türk televizyonları gün geçmiyor ki yeni bir fikirle çalkalanmasın. Bu seferki çılgın iddia Hz. Nuh’un İHA (insansız hava aracı) kullandığı ve cep telefonunun olduğu. Doktor ünvanı olan ve soyadı ile çelişen kişi Yavuz Örnek. TRT’de yayınlanan “Bilmek İstiyorum” isimli programda Yavuz Örnek hayal dünyasını anlatmış. İlginç Anların Videosu Aşağıda Hz....

Devamını Görüntüle