SON DAKİKA

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler

Türkiye’de bir ilki mutfağınıza taşıyan Karaca’nın yeni ürünü Blendfitin marifetlerine tanık olmaya hazır mısınız? Bu memnuniyeti sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.. 🙂

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler

Daha önce arkadaşlarımın sofralarında gördüğüm makarna ve salata sunumlarını çok kıskanmıştım. Misafirlerimi nasıl etkileyebilirim diye düşünürken imdadıma Karaca Blendfit 4 in 1 Set yetişti!

Şimdi Blendfit ile doğradığım ve istediğim şekli verebildiğim sebzeler ile harika makarna ve salata tasarımları hazırlıyorum. Hem de tüm bu yemek tasarımlarımı arkadaşlarımdan daha kısa bir sürede yapabiliyorum.

Ramazan duygusu ile hazırladığım şık ve eğlenceli salatalardan oluşan sofra düzenim misafirlerimden artık tam puan alıyor.

Karaca Blendfit  Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler karaca blendfit ile saglikli lezzetler 5a93ac3a90350

Karaca Blendfit

Spagetti Görünümlü Sebzeler!

Çocuğumla yaşadığım yemek yeme sıkıntılarını da mutfağımın yeni şefi Blendfit ile aşmış durumdayım.

Blendfit 4 in 1 Setin doğrama bıçakları ile yeniden şekillendirdiğim sebzelerden makarna yapıyorum. Eğlenceli ve sağlıklı sebze makarnasını, artık yemezsen arkandan ağlar gibi yalanlara gerek kalmadan yiyor. 🙂

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler karaca blendfit ile saglikli lezzetler 5a93ac3abf1d1

Blendfit İle Sağlıklı Cipsler!

Belirtmek isterim ki cips tutkunuyum.. Blendfitin cips şeklinde doğrama aparatı ile fırında harika patates cipsler yapabiliyorum. Ellerimle hazırladığım ev yapımı doğal cips ile film keyfim bir başka!

Blendfiti kullanıp son derece memnun biri olarak bunu da paylaşmadan geçemeyeceğim! 🙂 Karaca Blendfiti sadece sıradan bir blender set olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!

Spiralize etme, doğrama, parçalama ve karıştırma özellikleriyle her kadının mutfağında kesinlikle olması gereken Blendfit ile doğrama ve kıyım işlemlerinizi hızlıca hazır hale getirmek ve minik bebeğiniz için sağlıklı mamalar hazırlamak oldukça kolay!

Karaca Blendfit 4 in 1 Set Rose Gold, Karaca Blendfit 4 in 1 Set Red Gold ve Karaca Blendfit 4 in 1 Set PinkGold olarak 3 renk seçeneğiyle sizlere sunuyor. Benim favorim Blendfit 4 in 1 Set Rose Gold ya sizinki?  🙂

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler karaca blendfit ile saglikli lezzetler 5a93ac3aef241

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler karaca blendfit ile saglikli lezzetler 5a93ac3b30cde
Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Mart 2018, 21:45

Kırmızı Oluyoruz

Yetenek Sizsiniz Türkiye 25.Bölüm izle 25 Eylül 2016

Devamını Görüntüle