SON DAKİKA

Mikro Loft Dekorasyon Nedir? Nasıl yapılır?

Mikro Loft Dekorasyon Nedir? Nasıl yapılır?

Günümüzde küçük evler farklı nedenlerden dolayı daha fazla tercih ediliyor. Bu evlerde kullanılan mikro dekorasyon nedir? Nasıl yapılır? Küçük evinizi en kullanışlı şekilde dekore edebilmek için bilmeniz gerekenler var.

Mikro Loft Dekorasyon Nedir? Nasıl yapılır?

Loft ingilizcedeki çatı kelimesinin karşılığıdır. Özellikle avrupadaki çatı karı dairelerin dekorasyonunda kullanılan bir yöntemdir. Dar alanların en kullanışlı ve şık hale getirilmesini amaçlar. Eviniz yüksek tavanlı ama küçük ise mikro loft dekorasyon sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda fikirler verebilir.

Mikro Loft Dekorasyon Nedir? Nasıl yapılır? mikro loft dekorasyon nedir nasil yapilir 5a9108c90787d

Mikro Loft Dekorasyondaki Uygulamalar

Temelinde yeterli ve işlevsel eşyaları kullanmak vardır. Küçük evinizdeki fazla eşyalardan kurtulmak ile başlayabilirsiniz.

Odalarınız küçük ise ve duvarlar sizin için boğucu bir etki yaratıyorsa duvarların ortadan kaldırabilirsiniz. Bu geniş bir alan sağlamış olur.

Loft dairelerin duvar dekorasyonunda sıvalı bir görüntü kullanılır. Bunun nedeni eskitilmiş bir izlenim oluşturulmak istenmesidir. Yer döşemelerini de sade tercih etmelisiniz.

Loft daierlerdeki mutfaklar küçük ve kullanışlı olmalıdır. Kullanmayacağınız mutfak dolaplarını kaldırarak daha kullanışlı mutfak elde edebilirsiniz.

Bu evlerde tavana asılabilen geniş aydınlatıcılar kullanılır. Amaç aydınlık bir ev yaratmaktır.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Mart 2018, 21:44

Bella Hadid Farkı : Bembeyaz

Yetenek Sizsiniz Türkiye 25.Bölüm izle 25 Eylül 2016

Devamını Görüntüle