SON DAKİKA

Temizlik Malzemeleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Temizlik Malzemeleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüz ev temizliğinde çeşit çeşit her işlem için ayrı temizlik malzemeleri kullanılıyor. Peki temizlik malzemeleri kullanırken nelere dikkat edilmelidir? Çamaşır suyu ile yer silmek doğru mu gibi sorularınız varsa okumanızı tavsiye ediyoruz.

Temizlik Malzemeleri Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde endüstrinin gelişmesi ile her kir ve temizlenecek her bölge için ayrı temizlik malzemeleri üretilmeye başlandı. Nokta atışı niteliği taşıyan ve hedeflenen kiri çözmeye yönelik kimyasallar taşıyan bu ürünleri evin her alanında kullanmak doğru mudur?

Temizlik Malzemeleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir? temizlik malzemeleri kullanirken nelere dikkat edilmelidir 5a9455046d38e

Temizlik Malzemeleri Nasıl Kullanılmalı?
Kirlileri çıkarırken kullandığınız yüzeye zarar vermemek için kullanım talimatlarına uyun.
Özellikle çamaşır deterjanı kullanımında yüzeyde leke bırakmamak için kullandığınız ürünün fazlasını aldıktan sonra çamaşır makinasına atın.

Çamaşır suyu çok etkili bir üründür ve dikkatli kullanımı şarttır. Çamaşır suyu ile her yüzeyi özellikle pimapen cam kenarlarınızı ve ahşap renkli parkelerinizi silmeyin.

Bulaşık deterjanının geniş bir kullanım alanı olsa bile içerisindeki aşındırıcı malzemelerden dolayı ince yüzeylerde kullanılmamalıdır.
Lekeleri çıkartabilmek için kullanacağınız suyun sıcaklığı temizlik malzemesinin aktive olmasını kolaylaştırmalıdır.

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

28 Mart 2018, 21:47

Newground Gürlemesi

Oyun Açıklaması: Arabı modifiye et ve onu sürmeye başla. Nasıl Oynanır ? Bütün Fonksiyonlar için Mouse (fare) kullanın.

Devamını Görüntüle