SON DAKİKA

Yazın Evi Serin Tutma Yolları

Yazın Evi Serin Tutma Yolları

Yaz sıcaklarından evinizde etkilenmemek istiyorsanız yapmanız gerekenler var. Yazın evi serin tutma yolları nelerdir? Bu yöntemler ile eviniz daha serin olacak ve klima gibi elektronik aletleri daha az çalıştırmış olacaksınız.

Yazın Evi Serin Tutma Yolları

Sıcak havalarda evde olanlar için klima yada vantilatör çalıştırmak gerekir. Bu aletlere sahip değilseniz yada yüksek faturalardan korkup kısıtlı çalıştırmak zorunda kalıyorsanız bu yöntemler ile evinizi daha serin tutmanız mümkündür. İşte o püf noktalarını sıraladık.

Yazın Evi Serin Tutma Yolları yazin evi serin tutma yollari 5a9108cc9318c

Yazın Daha Serin Bir Ev İçin

Çamaşır makinası, ocak, fırın gibi eşyalar çok fazla ısı yarar. Mecbur kalmadığınız sürece bu aletleri gece çalıştırın. Eviniz doğrudan güneş alıyorsa mutlaka perdeleri gündüz kapatın. Bu ısı birikimini engeller. Yaz aylarında oturma odası olarak güneş almayan odalarda zaman geçirmeyi tercih edin. Evinizde canlı bitki varsa bunları pencerelerin önünde konumlandırın. Yaşadığınız binanın mantolama yapılmış olmasına özen gösterin. Klima kullanıyorsanız hem elektrik hemde ısı kaybını önlemek için pencereleri açık tutmayın. Odalarda nemlenmeyi azaltacak zemin döşemeleri kullanın.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Şubat 2018, 22:01

Gigi Hadid’in hastalığının adı ne, haşimato hastalığı nedir, belirtileri nelerdir?

Oyun Açıklaması: Bomberman oyununun geliştirilmiş başka bir versiyonu daha. Bombaları bırakın yaratıkları yok edin, bonusları alıp yeteneklerinizi geliştirin. Eğlenin! Nasıl Oynanır ? Oklar- Haraket etme. Space(boşluk)- Bomba bırakma.

Devamını Görüntüle